Blog - ErgoTest

ERGOTEST BLOG

Nowy system pracy, zacznijmy od miejsca...

Nowy system pracy, zacznijmy od miejsca...

2021-03-26  |  Kasia

Dzień pierwszy. Łóżko służy do spania. Wielką kartkę tej treści przykleiłam w sypialni, na wysokości mojej głowy, aby codziennie przypominać sobie tę „szokującą” prawdę. Od tej pory pracowałam przy stole w jadalni siedząc na krześle. Zbliżał się piątek, pełny tydzień pracy home office z nowego miejsca, a ja dalej cierpiałam. Dlaczego??? Mam stół i mam krzesło. Co jest nie tak?

czytaj dalej
Nowy system pracy, czyli krótka historia o tym, jak ergonomia zawitała do mojego domu

Nowy system pracy, czyli krótka historia o tym, jak ergonomia zawitała do mojego domu

2021-03-25  |  Kasia

Witaj na moim blogu! Jestem Kasia. Od 8 lat pracuję w biurze, w dziale obsługi klienta B2B. Typowa praca "papierkowa" - wpisywanie zamówień, wysyłka faktur, odpowiadanie na maile. Od roku pracuję wyłącznie zdalnie. Mam naturę introwertyczki, dlatego na początku bardzo cieszyłam się, że będę mogła skupić się na pracy w moich ukochanych czterech ścianach. Do roboty w piżamie? Czemu nie! Nie trzeba stać w porannych korkach? Rewelacja! Traktowałam home office niemalże jak formę benefitu – przymusowego, ale jednak benefitu. Pierwsze problemy zaczęły się już po trzech tygodniach...

czytaj dalej
Pokolenie Z wchodzi na rynek pracy

Pokolenie Z wchodzi na rynek pracy

2018-10-30  |  Mr Ergo

Po millenialsach na rynek wchodzi nowe pokolenie pracowników, którzy mają wyższe oczekiwania niż kiedykolwiek - generacja Z.

Do 2025 roku członkowie generacji Z  będą stanowić 30% ludności Wielkiej Brytanii. w wieku produkcyjnym. Kim są, czego oczekują, jak z nimi współdziałać, tak, aby współpraca była opłacalna i efektywna?

czytaj dalej

Sprawdź, czy Twoje miejsce pracy jest zgodne z prawem
i zapewnia zdrowe, komfortowe warunki

WYPEŁNIJ ANONIMOWĄ ANKIETĘ

przejdź do ankiety

Fellowes Polska S.A.

05-270 Marki, ul. Bandurskiego 94

Telefon: +22 205 21 00, e-mail: fellowespolska@fellowes.pl

Polityka prywatności

NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymać darmowy poradnik o tym jak uniknąć problemów zdrowotnych i stworzyć komfortowe stanowisko pracy przy komputerze oraz być informowany o nowych rozwiązaniach Fellowes, newsletter Fellowes.